Osoby wspierające szkołę

Były poseł i wieloletni prezes radomskiego Rolmleczu. Laureat Orderu Uśmiechu.

Za jego prezesury firma miała siedem zakładów produkcyjnych w Polsce, prawie 30 centrów handlowych i należała do potentatów w krajowej produkcji mleczarskiej.

Od 2000 do 2004 sprawował mandat radnego sejmiku mazowieckim (części I i II kadencji).                 W wyborach parlamentarnych w 2001 kandydował do Sejmu z okręgu radomskiego, mandat poselski objął 17 czerwca 2004 w miejsce Zbigniewa Kuźmiuka (wybranego deputowanym do Parlamentu Europejskiego). W Sejmie zasiadał w Komisji Infrastruktury.

W roku 2001 Pan Tadeusz Balcerowski otrzymał nagrodę Marszałka Sejmiku Województwa Mazowieckiego dr Zbigniewa Kuźmiuka i w całości przeznaczył ja na stworzenie pracowni komputerowej w naszej szkole. Wielokrotnie dofinansowywał różne szkolne przedsięwzięcia         i aktywnie uczestniczył w nadaniu szkole imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Tadeusz Balcerowski