Osoby wspierające szkołę

W ARiMR pracuje od 5 lutego 2009 roku. Najpierw został zatrudniony na stanowisku zastępcy prezesa, potem od 20 września 2012 r. do 24 lutego 2013 r. pełni obowiązki prezesa Agencji Restrukturyzacji        i Modernizacji Rolnictwa, a od 25 lutego 2013 r. jest pierwszym zastępcą prezesa ARiMR.

Doświadczenie i bogatą wiedzę potwierdzają liczne nominacje i nagrody zdobywane przez spółki, którymi kierował. Przed powołaniem na stanowisko zastępcy prezesa ARiMR był prezesem Zarządu spółki Skarpol II (od 1996 roku). W 2005 roku spółka ta nominowana była do tytułu Firma Roku, a w 2007 roku została uhonorowana tytułem Lidera Biznesu regionu radomskiego.

Był członkiem rad nadzorczych spółek publicznych i prywatnych. Piastował liczne funkcje społeczne.      Od 2007 roku członek rady społecznej WSzS w Radomiu.
Filantrop, uhonorowany licznymi tytułami m.in. w 2007 roku odznaczeniem Misji Papieskich za działalność charytatywną., w roku 2006 Medalem im. dr Henryka Jordana za zasługi dla rozwoju opieki zdrowotnej   i upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, a w 2005 roku Odznaką Przyjaciel Dziecka za pracę społeczną dla dobra dzieci. Fundator dziedzińca w klasztorze sióstr klarysek w Skaryszewie.

Pan Zbigniew Banaszkiewicz dwukrotnie podarował szkole sprzęt komputerowy                               z oprogramowaniem - razem 12 sztuk.

Zbigniew Banaszkiewicz